@saal.digital.polska Fotoobraz

Po teście fotoksiążki z firmy Saal-Digital (@saal.digital.polska) przyszedł czas na fotoobraz. Zdecydowałem się na płytę PVC o wymiarach 60x90 cm i grubości 5 mm.  Po wyborze zdjęcia, całość zamówienia przebiegła bardzo sprawnie dzięki aplikacji Saal Design. Bardzo intuicyjny i przyjazny dla użytkownika program, prowadzi za rękę przez każdy z etapów zamówienia. Całość trwała może 2 minuty.

1

Na szczególną uwagę zasługuje zabezpieczenie fotoobrazu w transporcie. Obawiałem się, że dość lekką i delikatną płytę PVC może spotkać coś niedobrego w trakcie dostawy. Jednak sposób zapakowaniabył wręcz idealny. Tona grubych kartonów :) 

Jakość wykonania nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Po jakości testowanej poprzednio fotoksiążki byłem spokojny o odwzorowanie kolorów. Saal-Digital nie ma najmniejszych problemów ze wspaniale oddanymi, nasyconymi barwami czy gładkimi przejściami tonalnymi. Wydruk nie gubił detali, nie spłaszczał zdjęcia, nie miał problemów z kontrastami…. Był tak dobry, że zawisł u mnie na ścianie w sypialni. Codziennie budzi mnie taki widok :)

Gorąco poleca!

Oczywiście istnieje możliwość zakupu każdego mojego zdjęcia w formie dowolnej wielkości fotoobrazu :) Jest to idealna ścienna dekoracja!